Açılış Töreni

18 Mart 2010 Tarinde Açılan SOYAÇ’ın Açılış Töreninden Kareler

İşbirliği Protokolü İmza Töreni

SHÇEK Genel Müdürü Dr. İsmail Barış ve T.C. Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Köymen

Fotoğraf: Kartal Arıkan

JUCONI Vakfı Başkanı Sylvia Reyes  

Marma Kongre Merkezinde yapılan ve 200 kişinin üzerinde katılımın sağlandığı, gerek ilgili devlet kuruluşlarından gerekse de sivil toplum kuruluşlarından temsilcilerin bulunduğu açılış töreninde, akademik etkinlikler düzenlenmiş ve Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) ile üniversite arasında bir işbirliği protokolü imzalanmıştır. Açılış konuşması, merkezi Londra’da bulunan Ekvator ve Meksika’da Sokakta yaşayan ve çalışan çocuklar ve aileleriyle uzun yıllardır başarılı çalışmaların yapıldığı bir organizasyon olan JUCONI’nin uluslar arası direktörü Sylvia Reyes tarafından yapılmıştır. Panelde, ülkemizde bu alanda çalışmaları, engin bilgi ve deneyim birikimleri olan bilim insanları ve uygulamacılar katılmıştır.

 

Soldan sağa sırasıyla: SOYAÇ Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Özden Bademci, Prof. Dr. Sevil Atauz, Prof. Dr. Bahattin Akşit, Antalya Vali Yardımcısı Mehmet Seyman, SHÇEK İstanbul İl Müdür Yardımcısı Yılmaz Koç

resim-006

Merkez Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Özden Bademci “Hizmet Verenin Gözünden Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklara Verilen Hizmet” başlıklı konuşmasını yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir